KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12826232
nr 1282 6232
Vilhelm Holmgren
(1863-1943), Sverige
Oljemålning, Dopscen. Signerad och stämpelsignerad. Olja på duk. 46x37 cm
Vilhelm Holmgren, svensk målare född 1863, död 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:45:40
16/10 10:04:51
21/10 18:35:02
Vilhelm Holmgren
Läs mer om Vilhelm Holmgren